Gawatt Coffee Shop Ailesine Katılın

Premium Coffee Market
Nasıl Katılırım?

İbrahim Asi tarafından kurulan Gawatt Coffee Shop, kahve dünyasına yenilikçi ve samimi bir dokunuş katıyoruz. Sadece bir kahve dükkanı değil, bir lezzet serüveni sunuyoruz.
İşte bu serüvenin kalbinde, siz değerli misafirlerimiz ve tutkuyla seçilmiş lezzetler bulunuyor.


İbrahim Asi, girişimcilik ve lezzet tutkusuyla yanıp tutuşan bir ekibin ürünüdür. Sadece kahve değil, geniş bir içecek yelpazesi ve lezzetli atıştırmalıklarla, her damak zevkine hitap
ediyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alarak, kendimizi sürekli geliştirmeye ve yeniliklere açık olmaya adamış bir markayız.


Gawatt Coffee Shop, başarıyla sürdürdüğü iş modelini paylaşarak büyümeye karar verdi. Yakın zamanda franchise bayilikler vereceğiz. Eğer siz de lezzetin ve samimiyetin bu
buluşma noktasında yer almak istiyorsanız, bize katılın. Franchise fırsatlarımızla ilgili detayları öğrenmek için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Franchise Başvuru Formu

  Sıkça Sorulan Sorular
  • Gawatt Coffee Shop girişimci bir ruha sahip, iş hayatında başarıya ulaşmış ve yönetim tecrübesi olan, yatırım için gerekli finansal kaynaklara sahip işletmeci adaylarına ve doğru yatırım fırsatı arayışında olan sermaye sahibi yatırımcılara franchisee olarak verilecektir.

  Yatırım maliyeti belirlenen mağazanın m2 ölçüsü ve açık alan-kapalı alan büyüklerine değişiklik gösterir. Yeme-içme kalitesinin sürdürülebilirliği korumak adına bar ekipmanlarının kurulumu Gawatt Coffee Shop ekibi tarafından yapılır. Yatırımcı dilediği iç mimarla çalışma ve mağazasını kendi zevkine göre dekore etme özgürlüğüne sahiptir.

  • Gerekli eğitimler ve ürün reçeteleri mağaza açılış sürecinde işletmeci ve çalışma arkadaşlarımıza operasyon merkezimiz tarafından 7 gün süreyle verilir. Mağaza işletmecisi ihtiyaç duyduğunda 3 günlük ara eğitim destekleri bulunmaktadır.
  • Gawatt Coffee Shop tarafından yapılacak fizibilite çalışması sonucunda büyüme stratejileri doğrultusunda uygunluk ve yatırım yapılabilirlik şartlarına göre değerlendirilmektedir.
  • Her mağazada Gawatt Coffee Shop kalite standartlarını koruyabilmek adına gerekli ürünlerin tedariği operasyon merkezi tarafından yapılır. Yatırımcı, kendi lokasyonunda kolaylıkla tedarik edebileceği merkez tarafından belirlenmiş marka içecekleri kendisi tedarik edebilir. Gawatt Coffee Shop, yatırımcının kolaylıkla tedarik edebileceği sodadan plastik çatala kadar tüm ürünleri kendi operasyon merkezi tarafından tedarik edip, depolayıp, sevk ederek ürünlerin maliyetini yükseltip işletmeye yüksek kar oranları ile satarak ana geliri bunun üzerine kurulu bir marka değildir. Gawatt Coffee Shop pratik ve sade operasyon süreçleriyle en kaliteli ürünü tüketiciye en uygun fiyatla sunarken, yatırımcının da diğer franchise modellerine nazaran en yüksek kazancı elde ettiği ilk önceliği marka bilinirliği ve değerini büyütmek olan iş modelidir.
  Yukarı Çık